SUDJELOVANJE

Prijava za sudjelovanje na skupu 18. dani specijalnih i visokoškolskih knjižnica dostupna je putem online obrasca za prijavu.

Sukladno s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka (GDPR), Vaši osobni podatci obradit će se isključivo u svrhu evidentiranja i kontaktiranja sudionika skupa te statističke obrade. Dobrovoljni podatci omogućuju nam da Vas lakše kontaktiramo u slučaju potrebe i možete ih u svakom trenutku izmijeniti ili obrisati.

Uplata kotizacije:
Uplate iz tuzemstva IBAN: HR3423600001101451830
Pri uplati kotizacije molimo naznačiti: Prezime, ime; za 18. dane.
Nakon primljene uplate HKD će izdati e-račun.
Ukoliko ste u obvezi plaćanja po računu ili predračunu, molimo vas da kontaktirate ured HKD-a (hkd@hkdrustvo.hr, +385 91 604 7214).
Uplate iz inozemstva Bank: Zagrebačka banka d.d., Trg bana Josipa Jelačića 10,  Zagreb, Croatia IBAN: HR3423600001101451830 SWIFT CODE: ZABAHR2X Troškove banke za uplate izvan EU-a u cijelosti snosi uplatitelj.
Rok za uplatu povoljnije rane kotizacije je 21. travnja 2023.

KOTIZACIJA Uplata do 21. travnja 2023. Uplata nakon 21. travnja 2023. Jednodnevna uplata do 21. travnja 2023.Jednodnevna uplata nakon 21. travnja 2023.
Članovi HKD-a80,00 EUR90,00 EUR30,00 EUR 40,00 EUR
Nečlanovi HKD-a 90,00 EUR100,00 EUR40,00 EUR50,00 EUR

UPUTE ZA PRIJAVU ZA SUDJELOVANJE S IZLAGANJEM

Na mrežnoj stranici skupa dostupne su upute autorima za prijavu za sudjelovanje za sve vrste izlaganja.

Prijava za sudjelovanje s izlaganjem predaje se putem  online alata za predaju radova i sažetaka 18th Special and Academic Libraries Conference – Sciencesconf.org koji je dostupan na mrežnoj stranici skupa.

Za korištenje navedenoga online alata molimo Vas da kreirate svoj račun kako biste mogli predati sažetak i pratili daljnji postupak prijave Vašega priloga (doprinosa).
Nakon registracije potvrdu o aktivaciji korisničkog računa primit ćete elektroničkom poštom.

NAPOMENA: Uz prijavu za sudjelovanje s izlaganjem putem online alata za predaju radova i sažetaka, autori koji planiraju sudjelovati i u fizičkom obliku na skupu, OBVEZATNO se moraju registrirati za sudjelovanje na skupu putem online obrasca za prijavu.

Sukladno s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka (GDPR), podatke vašeg korisničkog računa u svakome trenutku možete urediti, izmijeniti lozinku ili obrisati korisnički račun.
Ako imate bilo kakvih problema vezano uz pristup Vašemu računu, molimo da nas kontaktirate na: evgenia.arh@medri.uniri.hr.

Ako imate bilo kakvih problema vezano uz pristup sadržaju skupa, molimo da nas kontaktirate na: hkd@hkdrustvo.hr.

Pomakni se na vrh